در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
هاست ويندوز
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :آسان رايان
تاريخ: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۱:۴۲

 

به عنوان اولين راهكار در زمينه آموزش سئو و بهينه‌سازي وبسايت مورد استفاده قرار مي‌گيرد كه بايد توجه ويژه‌اي به آن داشته باشيد و خوب و بد آنها را از هم تشخيص دهيد. من هميشه به اين فكر مي‌كنم كه متاتگ‌ها را چگونه معرفي كنم،‌ چرا كه معمولا همه ما هميشه بخشي از متاتگ ها را شنيده‌ايم، يعني كلمات كليدي!

يكي از مهم‌ترين گزينه‌ها در سئو و بهينه سازي وبسايت متاتگ‌ها مي‌باشند چرا كه در تمامي صفحات يك وبسايت اين متاتگ‌ها هستند كه در بخش هدر قرار دارند و اولين چيزي هستند كه موتورهاي جستجو آن را مي‌بينند. اما همه متاتگ ها مناسب نيستند و برخي از آنها براي وبسايت نيز مي‌توانند بد باشند، بنابراين بايد ياد بگيريد كه از چه متاتگ‌هايي استفاده كنيد.

ادامه مطلب

نويسنده :آسان رايان
تاريخ: ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۲:۲۵

 

گاهي اتفاق مي افتد كه به دلايلي همچون ناسازگاري قالب يا افزونه در وردپرس صفحه ي وردپرس سفيد مي شود و به صفحه ي مديريت وردپرس نيز نمي توان وارد شد. در اين گونه موارد ما به روشن كردن نمايش خطا در وردپرس نياز داريم.

البته بايد توجه داشت كه هميشه روشن كردن نمايش خطا در وردپرس منجر به تشخيص صد در صدي منبع مشكل نمي شود اما در بسياري مواقع با تشخيص فايل و خط كد مشكل دار مي توانيد متوجه منبع بروز مشكل شده و به تبع آن را رفع نماييد.

براي روشن كردن نمايش خطا در وردپرس كافيست فايل wp-config.php در مسير اصلي نصب وردپرس را به منظور ويرايش باز كنيد و به دنبال عبارت زير بگرديد:
define('WP_DEBUG', false);

در كد فوق عبارت false را به true تغيير داده و فايل را ذخيره نماييد (مانند كد زير)
define('WP_DEBUG', true);

با اعمال تغييرات فوق تقريبا اكثريت خطاهاي موجود در سيستم در بخشهاي قالب و حتي بخش مديريت وردپرس روشن خواهد شد و شما مي توانيد آنرا ملاحظه كنيد. بايد توجه داشته باشيد كه همه ي خطاها ممكن است به مستقيما به قالب يا افزونه ي مشكل دار ارجاع داده نشود كه در اينگونه موارد يافتن و رفع مشكل دشوارتر خواهد بود.
asanrayan.com

[ ۱ ]